? GİRESUN BELEDİYE BAŞKANI KERİM AKSU : OKULLARA GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ - Giresun TimesGiresun Times
Giresun Times Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa GİRESUN HABERLERİ GİRESUN BELEDİYE BAŞKANI KERİM AKSU : OKULLARA GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ 30.05.2012 12:07

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun’da bulunan okullara gereken bütün desteği verdiklerini söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun’da bulunan okullaragereken bütün desteği verdiklerini söyledi.

Aksu, Giresun 75. YüzyılAnaokulu’nda Belediye tarafından yaptırılan hizmetlerin açılış töreninde yaptığı konuşmada, GiresunBelediyesi olarak eğitim-öğretimkalitesinin artırılmasına büyük önem verdiklerini belirtti. Giresun’da bulunan tüm okullara gereken desteği verdiklerini kaydeden Aksu, “3 yıldırokullarımızın yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Okulda çevre düzenlemesi ile açık sosyal ve hobi alanların oluşturulması çalışmaları yaptıklarını ifade eden Aksu, “Artık çocuklarımıza sadece kapalı alanlarda değil, onlara açık alanlarda da eğitim vermeliyiz. Onları yeşilliklerle, doğa ile buluşturmalıyız. İşte biz de bunu yapıyoruz.” diye konuştu.

Giresun Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz ise yaptığı konuşmada, doğadan uzak yetişen çocukların hayataadaptasyonlarının çok zor olduğunu kaydetti. Yorulmaz, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yaanaokuluna sağladığı destekten dolayı teşekkür etti.

Törende Giresun Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yadesteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Konuşmaların ardından Atatürk büstü ile açık sosyal alanların açılışları yapıldı. Başkan Aksu, Giresun Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz ile Giresun Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt okulu gezdi.


Sosyal Medya
Paylaş
Anket
Sorry, there are no polls available at the moment.
GIRESUN için Hava Durumu
GIRESUN

google-site-verification: google9dd2184cd89e714f.html